ForPOSTA S.A.ForPOSTA S.A. to znany na rynku giełdowym Newconnect Krajowy Operator Pocztowy z ogromnym doświadczeniem w zakresie doręczeń. Firma zarządzana jest od 12 lat przez ekspertów z branży, co gwarantuje stabilność i atrakcyjne perspektywy rozwoju na uwolnionym rynku pocztowym. Spółka może również poszczycić się wieloletnią współpracą z czołowymi podmiotami, m.in. jako partner wielu międzynarodowych sieci handlowych.

ForPOSTA S.A.jest firmą w którą inwestują największe Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych na świecie m. in. TFI Allianz S.A., TFI Union Investment S.A. Spółka zanotowała 27% wzrost wartości akcji w swoim debiucie giełdowym na rynku ASO w maju 2012 kontynuując dynamiczny rozwój na rynku pocztowym.
Wspierana przez Fundusze Unijne, posiada liczne nagrody, w tym branżowe, wyróżnienia min.: „Gepard Biznesu", szereg certyfikatów rzetelności, jakości zarządzania jak ISO 9001 oraz wiele innych. ForPOSTA S.A. jest spółką wpisaną rejestru Operatorów Pocztowych prowadzonym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00448.

Founding Year
2001
Employees
17
Annual Revenue
-

Technologies:

Nginx
Load Balancers
Mobile Friendly
Other
Google AdSense
Advertising Networks
DoubleClick
Ad Servers